VECTA ISITICI Nano Isıtma Sistemleri

Enerji Sektöründe devrim niteliği yaratacak olan VECTA Isıtıcılar Nano Isıtma sistemi ile üretilmiştir. Dünya'da ve Türkiye'de ilk olarak üretilen bu teknoloji Türk Mühendisler tarafından bulunup geliştirilmiş ve VECTA adı ile tanıtımları başlamıştır.

Aralık 2008'in  son haftasında tüm ulusal televizyon kanallarında tanıtım reklamları başlayan VECTA Isıtıcılar ile enerji tasarrufunuz %80'lere varan oranlara çıkacak. Günümüz şartlarında gelen yüksek elektrik ve doğalgaz faturaları göz önüne alındığında VECTA Isıtıcılar ile enerji tasarrufu sağlayarak daha düşük tüketim bedeli ile bulunduğunuz ortamları ısıtabileceksiniz.

22 Derece Ortalama Oda Sıcaklığında Bir Ayda Devamlı ( 7 / 24 .... 7 Gün 24 Saat Hiç Durmadan ) Çalıştığında Yanlızca 20,80 YTL Elektrik Harcamaktadır.  (Bu alanda belirtilen rakamlar 300 watt olan ürün ile alakalıdır.)

VECTA Ürünleri 19 Ocak 2009 tarihinden itibaren Ana Bayiler tarafından alt bayilerine dağıtılmaya başlanmıştır. İlk etapta 800 wattlık  ısıtıcıları ile dağıtılmaya başlanan VECTA' ların peşin fiyatı : 330 TL 'dir.  

Toptangibi.Com sitesi yapılan anlaşma gereğince sadece Ege ve Akdeniz Bölgesinden gelecek siparişleri kabul edecektir. Diğer bölgelerde henüz resmi olarak belirlenmiş bir internet sitesi mevcut değildir.

Ürün hakkında detaylı bilgileri www.kutayenerji.com internet sitesinden öğrenebilir. Internet üzerinden sipariş vermek içinde Toptangibi.Com sitesini ziyaret edebilirsiniz.


vekta

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !